Warning: filesize(): stat failed for /home/akm00/akm.kiev.ua/newstorage/cache/cache.store.1628116232 in /home/akm00/akm.kiev.ua/newstorage/modification/system/library/cache/file.php on line 30 ▷ Пиломатеріали Бровари / КРАЩА ЦІНА / Склад, Доставка (1/1)
У зв'язку з динамічним зміною цін, деякі ціни на нашому сайті можуть бути не актуальні! Будь-ласка уточнюйте фактичні ціни зателефонувавши нам або написавши в viber, telegram (номера). Дякую за розуміння!
× Close
Передзвоніть мені

Якісні пиломатеріали з доставкою

Активно займаємося реалізацією пиломатеріалів в Києві і області найпопулярніших і затребуваних серед...

Активно займаємося реалізацією пиломатеріалів в Києві і області найпопулярніших і затребуваних серед населення і будівельних організацій видів: вагонка, блок хаус, дошка для підлоги, імітація бруса, рейка, брус, дошка, погонаж.

Якісні пиломатеріали з доставкою
Розгорнути...Згорнути...


Брус обрізний (різного перерізу L - 4.5 м) в наличии Артикул SKU 1299

Довжина - 4500, Сосна, Класичний брус обрізний

(0)

7799.00грн./м3

Брус обрізний (різного перерізу L - 6,0 м) в наличии Артикул SKU 1300

Довжина - 6000, Сосна, Класичний брус обрізний

(0)

7999.00грн./м3

Брусок обрізний 40х40х4000 в наличии Артикул SKU 1298

Класичний брус обрізний, Сосна.

(0)

28.00грн./м.п.

Брусок обрізний 50х50х4000 в наличии Артикул SKU 0800

Качественные материалы от "Азбука Кровли"

(0)

30.00грн./м.п.

Дошки обрізні (різного перерізу L - 4.5 м) в наличии Артикул SKU 1301

Довжина - 4500, Сосна, Класична Дошки обрізні

(0)

7799.00грн./м3

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Види пиломатеріалів і їх особливості

Пиломатеріали в Броварах купити пропонуємо в компанії "Азбука Покрівлі". За своєю геометрії і величиною поперечного перерізу можна класифікувати на кілька груп. Наприклад, пиломатеріали можуть бути представлені брусами і брусками. Бруси відрізняються тим, що їх розміри перевищують 100 мм. Також вони відрізняються числом пропиляних сторін і можуть бути двох-, трьох- і четирехкантного. Товщина бруска, на відміну від бруса, що не більше сотні міліметрів, а їх ширина зазвичай не більше їх подвійної товщини.

Пиломатериалы Бровары


Горбиль - бічна частина колоди

При створенні обрізних дощок або брусків, коли колода розпилюється на частини, його боки стають обапола. Така дошка має пласть з єдиною боку, а з іншого боку залишається необроблена деревина, яка випирає горбом. Тому цей вид матеріалів і отримав таку назву. Такі дошки використовуються для оздоблень, але спочатку вони обробляються засобами від розвитку мікробів. Якщо цього не зробити, то матеріал прослужить лише рік.

поверхні поломатеріалов

Існує кілька видів поверхонь, які можуть з'явитися у пиломатеріалів після того, як вони пройшли через пилку. Широку поверхню називають пластью, кінцева поверхню називається торцем, а вузька - кромкою. Пласти, розташовані далеко від центру колоди, називаються зовнішніми, а віддалені на невелику відстань - внутрішніми.

Види розпилювання колоди

Пласти можуть бути розташовані по-різному до річних кілець, в залежності від того, як було розпиляно колоду. Розрізняють радіальні, змішані і тангенціальні.

З погонажних матеріалів самої часто респонденти користуються послугами є вагонка. Її застосовують для створення зовнішніх і внутрішніх оздоблень дерев'яних будівель. Краще її називати дошкою для обшивки, тому що в технічних документах вона описується саме так. Є підвид обшивальних дощок, який називається «американкою» і створюється з дерева хвойних порід. Ще недавно цей вид матеріалів було неможливо відшукати на ринку. Є ще статеві дошки, що мають розміри від 85 до 140 мм при товщині від 27 до 45 мм, ними викладають підлоги. Також ринок пропонує дрібні вироби погонажу, наприклад, лиштви або штапики.

Окремим видом пиломатеріалів є дошки.

Наприклад, якщо кругле дерев'яне колоду пропустити єдиний раз через пилораму з циркулярною пилкою, то можна отримати необрізну дошку, у якій будуть пласти з обох сторін. У такої дошки є своя назва - лафет.

пиломатериалы бровары цена

Якщо розпиляти дошку по чотирьох сторонах, вийде кілька матеріалів, які називаються обрізів матеріалами. Таким чином влаштовано виробництво брусів, обрізних дощок, дрібних брусків і рейок.

З дощок можна отримати такі матеріали, як лиштви, вагонку, статеві дошки, блок хауси. Ці матеріали називаються струганим погонажем.

Якщо додати трохи клею, то можна отримати особливий вид матеріалів: клеєні колоди, бруси і щити для меблів.

Здається, навіщо ж пересічному споживачеві знати всі нюанси? Але вони можуть допомогти при виборі будівельних матеріалів, особливо при розмові з грамотним продавцем матеріалів.

Залежно від того, які розміри має матеріал, що утворився після нарізки, всі вироби з дерева діляться на кілька видів. Наприклад, дошки мають ширину, яка сильно перевищує їх товщину, збільшену в два рази, розміри бруса не перевищують сотні міліметрів, а бруски відрізняються шириною меншою, ніж їх подвійна товщина.

Пиляний брус представлений в різних розмірах:

  • 50х100мм
  • 50х150мм
  • 50х200мм
  • 60х100мм
  • 60х150мм
  • 60х200мм
  • 100х100мм
  • 100х150мм
  • 100х200мм
  • 150х150мм

Пилорами зазвичай випускають бруси, довжина яких дорівнює шести метрам. Якщо вони повинні будуть використовуватися в проектах з довгими прольотами, то таке використання матеріалів буде нераціональним, оскільки доведеться робити бруси під замовлення. Звичайно можна зробити нестандартний брус, але тоді матеріал буде коштувати в два рази дорожче, ніж звичайне виріб.

Якщо замовити більш якісну обробку профільованого бруса, то виріб теж різко підніметься в ціні. У обрізної дошки теж є стандартна товщина. Будь-яка будівельна база може продати дошки з такими розмірами, але якщо знадобляться матеріали для особливих конструкцій, то навряд чи їх можна буде відшукати і треба буде робити особливий замовлення. У дрібного бруска теж є чітко встановлені розміри: 50 на 50 мм і 40 на 40 мм. Його можна розпиляти на бруси з розмірами від 3 до 6 метрів.

купить пиломатериалы бровары

Мы работаем для Вас
будни: 9:00 - 18:00
суббота: 10:00 - 16:00, воскресенье: выходной

(044) 361-47-82 

© Азбука Кровельных Материалов / 2009-2020

© 2009-2020 "Азбука Кровельных Материалов". Все права защищены. All Rights Reserved.VINI, VIDI, VICI
Наша компания занимается продажей стройматерилов по Киеву и Киевской области, основное направление - это кровельные материалы. Купить металлочерепицу, купить битумную черепицу, гибкую черепицу Акваизол, металлочерепицу Arcelor Mittal, битумную черепицу Ruflex, битумную черепицу Katepal, композитную черепицу QueenTile. Помимо битумной черепицы, мы продаем еще водосток Profil, сайдинг Альта-Профиль. У нас самые приемлемые цены. Мы работаем как с оптом, так и с розницей, и всегда рады видеть Вас среди наших постоянных клиентов.