Передзвоніть мені

Будівельні матеріали, Бровари, Київ

Ви можете вибрати необхідні будівельні матеріали, попередньо ознайомившись з ними в каталозі. На дея...

Ви можете вибрати необхідні будівельні матеріали, попередньо ознайомившись з ними в каталозі. На деякі ексклюзивні товари і послуги цена договорная, так як вона формується, враховуючи багато факторів, тому не вказується

Розгорнути...Згорнути...

Виберіть підкатегоріюШіповідний мембрана Ізоліт® Profi 0,50 мм (2х20м) В наличии Артикул SKU 1289

водонепроникна шипоподібному геомембрана, товщина: 0,50 мм

(0)

42.93грн./м2 45.38грн./м2

Балка для відкатних воріт до 400кг довжиною 6,0 м.п. (Металеві ролики) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1069

Виробництво Україна, довжина - 6 м.п., Витримує вагу - 400 кг

(0)

3200.00грн./шт.

Брус обрізний (різного перерізу L - 4.5 м) в наличии Артикул SKU 1299

Довжина - 4500, Сосна, Класичний брус обрізний

(0)

3900.00грн./м3

Брус обрізний (різного перерізу L - 6,0 м) в наличии Артикул SKU 1300

Довжина - 6000, Сосна, Класичний брус обрізний

(0)

3999.00грн./м3

Брусок обрізний 40х40х4000 в наличии Артикул SKU 1298

Класичний брус обрізний, Сосна.

(0)

10.00грн./м.п.

Брусок обрізний 50х50х4000 в наличии Артикул SKU 0800

Качественные материалы от "Азбука Кровли"

(0)

12.00грн./м.п.

Дошки обрізні (різного перерізу L - 4.5 м) в наличии Артикул SKU 1301

Довжина - 4500, Сосна, Класична Дошки обрізні

(0)

3900.00грн./м3

Лоток (119х89х1000), PE-PP (чорний) з гратами PP -copo Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1280

Водовідвідні канали для приватних гаражів, дворів, паркових зон і садів

(0)

335.08грн./шт. 352.53грн./шт.

Лоток (119х89х1000), PE-PP (чорний) з оцинк. гратами Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1279

Водовідвідні канали для приватних гаражів, дворів, паркових зон і садів

(0)

345.20грн./шт. 363.00грн./шт.

Профіль для гіпсокартону CD-60, 0,5 мм Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0799

Качественные материалы от "Азбука Кровли"

(0)

51.00грн./шт.

Труба профільна 20х20 В наличии Артикул SKU 0689

Труба 20х20х2мм квадратна

(0)

49.00грн./м.п.

Труба профільна 20х40 В наличии Артикул SKU 0688

Труба 20х40х2мм квадратна

(0)

69.00грн./м.п.

Труба профільна 40х40 В наличии Артикул SKU 0692

Труба 40х40х2мм квадратна

(0)

84.00грн./м.п.

Труба профільна 40х60 В наличии Артикул SKU 0690

Труба 40х60х2мм квадратна

(0)

108.00грн./м.п.

Труба профільна 50х50 В наличии Артикул SKU 0691

Труба 50х50х2мм квадратна

(0)

108.00грн./м.п.

Показано з 1 по 15 із 31 (3 сторінок)

Як для великого будівництва, так і для дрібного, якісні будівельні матеріали незамінні в використанні. Справа в тому, що на сучасному ринку будівельних матеріалів нерідко можна зустріти підроблені, браковані або ж взагалі шкідливі будівельні матеріали, але все ж якісних матеріалів набагато більше, ніж підроблених. Вкрай не рекомендується використовувати в будівництві будівельні матеріали маловідомих або ж взагалі невідомих фірм, що спеціалізуються на виробництві даного роду матеріалів.

Строительные материалы

Для того щоб побудувати стійке і красива споруда, потрібно використовувати тільки якісні будівельні матеріали. І це давно не секрет, що якісні будматеріали, в першу чергу, є запорукою успішного будівництва. Це стосується не тільки великого будівництва, наприклад, будинків, гаражів або інших споруд, але, і дрібного будівництва. Так, до сфери дрібного будівництва можна віднести навіть ремонтні роботи (мова йде про капітальний ремонт в квартирі або зміну матеріалів обробки).

Але навіть якщо мова йде про дрібне будівництві, якщо є можливість, то можна економити на будівельних матеріалах, особливо, якщо це стосується знову ж внутрішнього оздоблення будинку. Наприклад, купивши недоброякісну фарбу для стін, а згодом застосувавши її, можна отримати серйозну шкоду для організму. Або, використовуючи неякісну гіпсову суміш для будівництва стін в будинку, можна бути впевненим в тому, що надовго цих самих стін не вистачить. Крім того, при будівництві великого будинку, застосувавши неякісний фундамент, можна відразу сказати, що при першому ж землетрус спорудження піддасться серйозної деформації. Нерідко бувають випадки, коли неякісний фундамент лопається і відколюється шматками, що призводить до обвалення. Цього допускати ніяк не можна.

Підроблені будівельні матеріали - це найчастіше звичайні матеріали, виготовлені з дешевих компонентів. Як правило, такі «дешеві» будівельні матеріали випускаються під брендом відомих фірм будівельних матеріалів. В подальшому ці матеріали реалізуються вже за більшими цінами, і, люди, купуючи такі будівельні матеріали, або не можуть відрізнити підробку, або просто не звертають на це увагу. Це не правильно. Потрібно завжди ретельно переглядати потрібний будівельний матеріал на відсутність сторонніх пошкоджень. Найперше, що потрібно перевіряти при покупці будівельного матеріалу, це наявність спеціального лейбла, під яким він був випущений. Справа в тому, що при кустарному виготовленні будівельних матеріалів, спеціальні «мітки» часто нанесені нерівно і неакуратно, що є першим і найголовнішим ознакою неякісного матеріалу. Друга ознака виявлення підробленого матеріалу - це його упаковка. Найчастіше вона теж має нерівне і неакуратне розташування. Що стосується бракованих будівельних матеріалів, то їх виявити набагато легше.

Браковані матеріали - це будматеріали, які можуть мати зовнішні (внутрішні) дефекти, неправильний забарвлення і інші ознаки. Браковані будівельні матеріали зазвичай продаються за ініціативою саме магазинів, так як псування матеріалів відбувається найчастіше при транспортуванні матеріалів. Шкідливі будматеріали практично не продаються в магазинах, проте не факт, що вони не можуть там з'явитися. Тут є такі будівельні матеріали, які виготовлені з шкідливих компонентів, наприклад, металу, який зібраний поблизу ділянок радіації (часто такий метал йде на переплавку, а потім і на виробництво). В подальшому з цього металу виготовляються шурупи, драбини, молотки або будь-які інші матеріали. Але все ж якісних будівельних матеріалів більше, ніж інших. Купуючи якісні будівельні матеріали, можна бути впевненим в тому, що дані матеріали не будуть ламатися, а будуть справно працювати, не принісши ніякої шкоди. Якісні будівельні матеріали - це запорука «якісного» будівництва та оздоблення.

Споруди, які побудовані виключно з якісних будівельних матеріалів, вважаються найбільш стійкими до будь-яких впливів. При будівництві навіть самі, здавалося б, незначні елементи можуть виявитися ключовими. Так, наприклад, при обробці стін в будинку, використовуючи неякісні компоненти в приготуванні штукатурки, може статися в подальшому відшаровування верств сухій штукатурці від стелі. Все, починаючи від фундаменту і закінчуючи дахом, має бути побудовано виключно з якісних матеріалів, адже це і є запорука добротного будівництва.


Властивості різних будівельних матеріалів

Як то кажуть, будинок - це фортеця. Міцність цієї фортеці залежить від того з яких матеріалів він буде побудований. Також багато в чому на міцність цієї фортеці впливає опірність цих матеріалів до погодних умов. Можна зробити найміцніший будинок, але в місцевості з певними кліматичними умовами він може стати непридатним для використання. Залізно іржавіє, дерево розбухає або всихає у кожного матеріалу є певні недоліки. Також певні матеріали можуть володіти перевагою до деяких погодних умов. Наприклад: дерево добре зберігає тепло, цегла морозостійкий.

Правильно підібраний матеріал визначає багато в будинку. При виборі матеріалу для будівництва звертати увагу необхідно не тільки на сам матеріал, але на його якість і термін експлуатації. У кожного будівельного матеріалу є певний термін, в який його можна експлуатувати без додаткового ремонту. Ось ці характеристики: щільність, необхідна довжина, якість поверхні, товщина, термін експлуатації, стійкість до певних кліматичних впливів, форма і колір. Кожен матеріал окремо може володіти певними властивостями, яких немає у інших.

строительный магазин

  • Деревні породи можуть бути міцними, також крихкими або Трухлого. Тут потрібно уважно дивитися, щоб дерево було досить міцним і не згнилі. При покупці даного матеріалу в магазині також варто звернути увагу на це. Вік дерева можна дізнатися за кількістю кілець на зрубі. Дерево перед вживанням в будівництві, слід добре відшліфувати або навіть покрити лаком. Покрити засобом від шкідників. Дерев'яні вироби більш безпечні, ніж металеві. Такий матеріал можуть використовувати в тих будівлях в будинку, де потрібно безпеку і комфорт: гойдалки, стіл і стільці і т.д.
  • Цегла зазвичай використовує для будівництва різного виду об'єктів. Він морозостійкий. Тому з нього будують як багатоповерхові, так і приватні будинки. Також з цегли можна зробити різні фігурні споруди. Цегла має гарну ізоляцією від різних шумів. У цьому плані він дуже зручний. Стіни, побудовані з цегли, що не будуть пропускати в будинок ніякі звуки. Однак, такі стіни доведеться утеплити; оскільки сам цегла погано утримує тепло. Ще однією перевагою даного матеріалу є його міцність і стійкість. Цегла скріплюються між собою бетоном, що додає міцності.
  • Для будівництва можна також використовувати піноблоки. Це недорогий і досить якісний матеріал. Такий матеріал при будівництві має такі переваги: він досить стійкий до будь-яких видів температур; мають дуже високий ступінь міцності і відносно невелику вагу. Також у такого матеріалу є ефект теплоізоляції - він добре проводить тепло. Такі блоки можна побудувати за допомогою звичайних інструментів, без додаткової техніки. Завдяки цьому матеріал досить економічний.
  • Бетон. Будинки, побудовані з бетону, можуть бути дуже міцними і з прослужити досить довгий час. Такий матеріал досить добре проводить і утримує тепло і його облаштування не потребує великих витрат. Також його стіни можна, при необхідності, утеплити різними додатковими матеріалами. Такі будинки можна також декорувати і прикрашати. У таких будівлях немає стиків, що пропускають атмосферні дії (повітря, опади). Його можна будувати в місцевостях з будь-якими погодними умовами. У таких будинках є можливість загоряння деяких матеріалів - опалубка, її треба заштукатурювати. Також необхідно вибудувати в такому будинку приточно - витяжної повітрообмін. Якщо цього не зробити, то може статися різке зростання вологості приміщення. В наслідок чого - псування деяких матеріалів.

Матеріали для будівництва будинку існують найрізноманітніші. Їх потрібно вибирати, орієнтуючись на призначення і використання цих матеріалів.

Мы работаем для Вас
будни: 9:00 - 18:00
суббота: 10:00 - 16:00, воскресенье: выходной

(044) 361-47-82 

© Азбука Кровельных Материалов / 2009-2020

© 2009-2020 "Азбука Кровельных Материалов". Все права защищены. All Rights Reserved.VINI, VIDI, VICI
Наша компания занимается продажей стройматерилов по Киеву и Киевской области, основное направление - это кровельные материалы. Купить металлочерепицу, купить битумную черепицу, гибкую черепицу Акваизол, металлочерепицу Arcelor Mittal, битумную черепицу Ruflex, битумную черепицу Katepal, композитную черепицу QueenTile. Помимо битумной черепицы, мы продаем еще водосток Profil, сайдинг Альта-Профиль. У нас самые приемлемые цены. Мы работаем как с оптом, так и с розницей, и всегда рады видеть Вас среди наших постоянных клиентов.