У зв'язку з динамічним зміною цін, деякі ціни на нашому сайті можуть бути не актуальні! Будь-ласка уточнюйте фактичні ціни зателефонувавши нам або написавши в viber, telegram (номера). Дякую за розуміння!
× Close
Передзвоніть мені

Панелі Софіт BudMat (Польща) в Броварах, Києві

Діє система знижок! Ціни на сайті вказані за умови покупки у нас покрівельних матеріалів або від 30 ...
Діє система знижок!
Ціни на сайті вказані за умови покупки у нас
покрівельних матеріалів або від 30 кв.м.!

ПВХ Софіти BUDMAT виготовлені з непластифікованого ПВХ І цинк-кальцієвих стабілізатором. Це комплексне рішення, яке включає суцільні і перфоровані софіти, J-профіль, H-профіль, а також внутрішні і зовнішні куточки. Колірна гамма наближена до відтінків натуральної деревини (дуб, горіх) і до популярних кольорів водостічних систем. Застосування софітів дозволяє швидко і ефектно виконати обробку покрівлі та забезпечити додаткову вентиляцію підпокрівельного простору.

Панелі Софіт BudMat (Польща) в Броварах, Києві
Розгорнути...Згорнути...


Панель софіта Budmat - Білий (0,918 м.кв. / шт) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0416

Розмір: 306х3000мм; Перфор. / без Перфор .; Польща

(0)

229.16грн./шт. 286.45грн./шт.

Панель софіта Budmat - Горіх (темний дуб) (0,918 м.кв. / шт) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0422

Розмір: 306х3000мм; Перфор. / без Перфор .; Польща

(0)

321.10грн./шт. 401.37грн./шт.

Панель софіта Budmat - Графіт (0,918 м.кв. / шт) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0419

Розмір: 306х3000мм; Перфор. / без Перфор .; Польща

(0)

237.39грн./шт. 296.74грн./шт.

Панель софіта Budmat - Золотий Дуб (0,918 м.кв. / шт) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0421

Розмір: 306х3000мм; Перфор. / без Перфор .; Польща

(0)

321.10грн./шт. 401.37грн./шт.

Панель софіта Budmat - Коричневий 8017 (0,918 м.кв. / шт) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0417

Розмір: 306х3000мм; Перфор. / без Перфор .; Польща

(0)

237.39грн./шт. 296.74грн./шт.

Панель софіта Budmat - Темно-Коричневий 8019 (0,918 м.кв. / шт) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0418

Розмір: 306х3000мм; Перфор. / без Перфор .; Польща

(0)

237.39грн./шт. 296.74грн./шт.

Панель софіта Budmat - Чорний (0,918 м.кв. / шт) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0420

Розмір: 306х3000мм; Перфор. / без Перфор .; Польща

(0)

237.39грн./шт. 296.74грн./шт.

Планка H-профіль під софіт BudMat (Польща) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0726

Білий, Коричневий, Графітовий, і т.д. Довжина, м: 3,0 м

Білий (9003)
Білий (9003)
Коричневий (8017)
Коричневий (8017)
Темно-Коричневий 8019
Темно-Коричневий 8019
Графітовий (7024)
Графітовий (7024)
Чорний (9005)
Чорний (9005)
(0)

252.14грн./шт.

Планка J-trim під софіт BudMat (Польща) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0725

Білий, Коричневий, Графітовий, і т.д. Довжина, м: 3,0 м

Білий (9003)
Білий (9003)
Коричневий (8017)
Коричневий (8017)
Темно-Коричневий 8019
Темно-Коричневий 8019
Графітовий (7024)
Графітовий (7024)
Чорний (9005)
Чорний (9005)
(0)

168.10грн./шт.

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

універсальність
Підходить до будь-якого
виду фасаду і
покрівельного покриття
вентиляція
сприяє
вентиляції
подкровельного
простору
довговічність
Служить довго,
не вигоряє на
сонце
надійність
Не схильний до
корозії
і гниття
монтаж
Простота, легкість
і зручність
монтажу

ПВХ Софіти BUDMAT виготовлені з непластифікованого ПВХ І цинк-кальцієвих стабілізатором. Це комплексне рішення, яке включає суцільні і перфоровані софіти, J-профіль, H-профіль, а також внутрішні і зовнішні куточки.

Колірна гамма наближена до відтінків натуральної деревини (дуб, горіх) і до популярних кольорів водостічних систем. Застосування софітів дозволяє швидко і ефектно виконати обробку покрівлі та забезпечити додаткову вентиляцію підпокрівельного простору.

Софіт підшивка даху BUDMAT швидкий і легкий, а доступні забарвлення ідеально поєднуються з вибором кольорів покрівлі модульної металочерепиці Venеcja, Murano, Rialto, Bella Sara, Ferrara, водостічних систем ProAqua і Flamingo.

Софіти Будмат не вимагають забарвлення, вони стійкі до атмосферних явищ і до можливого впливу цвілі і грибків, і тому на них надається гарантія 25-років.


Технічні характеристики софіта БудМат

Сьогодні можна купити BUDMAT, що підходить під очікування будь-якого замовника. Сучасні виробники пропонують панелі з термопластичного синтетичного матеріалу - непластифицированного полівінілхлориду (ПВХ). З очевидних переваг даного матеріалу фахівці виділяють його високу зносостійкість, механічну міцність і жорсткість, стійкість до вологи, а також температурного і хімічного впливу, відмінні термоізоляційні властивості і малу вагу. Додатково варто відзначити, софіти ПВХ не проводять струм і мають слабку займистість, що особливо важливо в умовах заміського будівництва.

Панель будмат може складатися як із суцільних профілів, так і перфорованих, або з комбінації перших і других. Суцільні софіти мають гладку рівну поверхню, посилену ребрами жорсткості. Такий тип нерідко зустрічається в обробці котеджів і заміських будинків, але не є оптимальним вибором, оскільки має невисокий показник воздухопропуска. Краще суцільний софіт проявляє свої властивості при обробці стель приміщень відкритого типу: веранд, альтанок, терас, ганку. Протилежної моделлю суцільних панелей є повністю перфорований софіт. Наявність отворів по всій поверхні забезпечує відмінну вентиляцію, що особливо цінно при обробці виступаючих елементів дахів. Софіт з перфорацією по центру гармонійно поєднує в собі гладкі смуги і перфоровану. Отвори сприяють гарному доступу повітря, що необхідно для герметичних покрівельних покриттів.

Розмірний ряд софіт BUDMAT строго не регламентований. Сучасні вітчизняні та зарубіжні виробники пропонують купити будмат довжиною від 3 до 3,6 метрів і шириною від 22 до 30,5 см. Зазначені параметри вважаються найбільш зручними в транспортуванні і використанні.

Колірна палітра близька до відтінків натуральної деревини. Більшість виробників пропонує також купити софіт будмат за кольором схожим з поширеними покриттями водостічних систем та покрівлі модульної металочерепиці. Зовсім недавно на ринку з'явився ламінований софіт в чотирьох відтінках натурального дерева: горіх, горіх класичний і золотий, а також дуб. При цьому самі панелі не вимагають додаткового фарбування. Їх покриття стійке до найжорсткіших погодних умов, не іржавіє і не покривається грибком. Середній гарантійний термін на софіт BUDMAT - 25 років.

софит БудМат инструкция
ПВХ Софіти BUDMAT - комплексне рішення

Софит BUDMAT

ПВХ Софіт BUDMAT - відносно новий будівельний матеріал, призначений для облаштування даху будинку, а саме - підшивки звисаючих частин карниза і фронтону даху. Іншими словами, софіт будмат - це спеціальний вид покрівельної панелі, розроблений для обшивки горизонтальних поверхонь. Особливість BUDMAT полягає в конструкції, що складається з перфорованого софіта, J-профілю і Н-профілю. Такий пристрій забезпечує достатнє провітрювання площі, перешкоджає скупченню вологи і, як наслідок, поширення вогкості, цвілі і грибка. Оздоблення простору під покрівлею це також надійна профілактика від непроханих гостей у вигляді гризунів, комах і птахів. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду і широкому модельному ряду, софіт будмат не тільки доповнює технічне облаштування даху, але і забезпечує естетичне оформлення простору. Таким чином, купити софіт BUDMAT означати разом вирішити цілий комплекс завдань - від привабливого зовнішнього вигляду до довговічності конструкції будівлі.

Рекомендації по монтажу панелей софіта BUDMAT

Збірку софітів рекомендують починати тільки після того як зовні буде утеплено стіни будинку. Важливо грамотно провести всі виміри і розрахунок закуповуваного матеріалу. Фахівці рекомендують не нехтувати кресленням, навіть якщо він буде виконаний непрофесійно, легко і швидко. Проект і опис послідовності дій допоможе уникнути фатальних помилок. Софіти монтуються до несучої конструкції, поверхня якої повинна бути обов'язково висушена. Роботи бажано проводити при температурі не вище 5 ° С без прямого попадання сонячних променів.

Установка починається з монтажу J-профілів на звисі даху. Потім софіти заводяться в пази J-образного профілю і зчіплюються за допомогою замкових з'єднань. Якщо їх винос не перевищує 40 см, можна уникнути додаткової фіксації саморізами. В іншому випадку кріплення проробляються на невеликій відстані один від одного, в середньому до 20 см.

Також можливий інший тип установки. J- профілі також монтуються на звисі даху, але не жорстко. У них вставляються софіти, скріплюються один з одним за допомогою замків і тільки в кінці вся конструкція фіксується кріпленнями.

Як деталей для кріплення можна використовувати саморізи, або захищені від корозії цвяхи довжиною 2 см.

купить софит budmat

Монтаж софітів BUDMAT виконується досить швидко. Працювати з панелями легко і зручно, і під силу навіть одній людині. В результаті установки виходить готова акуратна і стильна обробка подкровельного або стельового простору з високими експлуатаційними характеристиками і тривалим терміном служби. Крім всіх очевидних переваг, софіт будмат невибагливий в догляді, обходиться елементарної вологим прибиранням, екологічно безпечний і має більш ніж прийнятну вартість.

Мы работаем для Вас
будни: 9:00 - 18:00
суббота: 10:00 - 16:00, воскресенье: выходной

(044) 361-47-82 

© Азбука Кровельных Материалов / 2009-2020

© 2009-2020 "Азбука Кровельных Материалов". Все права защищены. All Rights Reserved.VINI, VIDI, VICI
Наша компания занимается продажей стройматерилов по Киеву и Киевской области, основное направление - это кровельные материалы. Купить металлочерепицу, купить битумную черепицу, гибкую черепицу Акваизол, металлочерепицу Arcelor Mittal, битумную черепицу Ruflex, битумную черепицу Katepal, композитную черепицу QueenTile. Помимо битумной черепицы, мы продаем еще водосток Profil, сайдинг Альта-Профиль. У нас самые приемлемые цены. Мы работаем как с оптом, так и с розницей, и всегда рады видеть Вас среди наших постоянных клиентов.