У зв'язку з динамічним зміною цін, деякі ціни на нашому сайті можуть бути не актуальні! Будь-ласка уточнюйте фактичні ціни зателефонувавши нам або написавши в viber, telegram (номера). Дякую за розуміння!
× Close
Передзвоніть мені

Сайдинг VOX System MAX-3 (Польща)

Діє система знижок: від 30м2: - 5% на кв.м. від 50м2: - 8% на кв.м. від 100м2: - 12% на кв.м. За умо...
Діє система знижок:
від 30м2: - 5% на кв.м.
від 50м2: - 8% на кв.м.
від 100м2: - 12% на кв.м.

За умови покупки у нас комплектуючих.

SYSTEM МАХ-3 - це високотехнологічна фасадна система - фасадні панелі нового покоління виробництва компанії VOX (Польща).

Унікальність системи полягає в тому, що її можна застосовувати навіть в екстремальних умовах зовнішнього середовища. Цього вдалося досягти завдяки використанню інноваційної технології потрійний екструзії МАХ-3.

Кожен шар відповідає за певні властивості продукту:

 • Перший - обмежує чутливість панелей до великих перепадів температур, що забезпечує стабільність форми і дає можливість здійснювати монтаж, незалежно від температури навколишнього середовища
 • Другий - забезпечує підвищену ударостійкість
 • Третій - підсилює стійкість матеріалу до атмосферних явищ.
Сайдинг VOX System MAX-3 (Польща)
Розгорнути...Згорнути...


Панель сайдинга VOX System MAX-3 Бук (3,85х0,25 м) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1065

Вініловий, розміри: 3,85х0,25м. площа: 0,96м2

(0)

272.75грн./шт. 309.95грн./шт.

Панель сайдинга VOX System MAX-3 Горіх (3,85х0,25 м) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1068

Вініловий, розміри: 3,85х0,25м. площа: 0,96м2

(0)

272.75грн./шт. 309.95грн./шт.

Панель сайдинга VOX System MAX-3 Дуб (3,85х0,25 м) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1013

Вініловий, розміри: 3,85х0,25м. площа: 0,96м2

(0)

272.75грн./шт. 309.95грн./шт.

Панель сайдинга VOX System MAX-3 Золотий дуб (3,85х0,25 м) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1066

Вініловий, розміри: 3,85х0,25м. площа: 0,96м2

(0)

272.75грн./шт. 309.95грн./шт.

Панель сайдинга VOX System MAX-3 Ясень (3,85х0,25 м) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1067

Вініловий, розміри: 3,85х0,25м. площа: 0,96м2

(0)

272.75грн./шт. 309.95грн./шт.

Планка J-Trim VOX S-15 3,05 м Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1061

Вініловий, Довжина: 3,05 м.п. / шт

(0)

135.43грн./шт.

Планка внутрішній кут VOX S-13, 3,05 м.п. / шт Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1063

Вініловий, Довжина: 3,05 м.п. / шт

(0)

287.61грн./шт.

Планка зовнішній кут VOX S-12 3,05 м.п. / шт Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1062

Вініловий, Довжина: 3,05 м.п. / шт

(0)

392.67грн./шт.

Планка сполучна VOX S-18, 3,05 м.п. / шт Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1064

Вініловий, Довжина: 3,05 м.п. / шт

(0)

338.57грн./шт.

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Вініловий сайдинг VOX System MAX-3 - стінні покриття в якому використано інноваційна технологія потрійний екструзії МАХ-3, до складу якого входять однотипні панелі і повний комплект додаткових елементів, що служать для оформлення стиків.

сайдинг вокс макс 3 купить Сьогодні вініловий сайдинг отримав таке широке поширення, що іншим облицювальних матеріалів стало дуже важко змагатися з ним. Лідерство він утримує завдяки своїм численним перевагам при відносно невисокій вартості. З його допомогою навіть найстаріша будівля набуває респектабельний зовнішній вигляд, причому процес перетворення проходить в короткі терміни. Цьому сприяє проста технологія монтажу, а також легка вага матеріалу. При правильній установці сайдинг vox прослужить досить довго. Вони будуть захищати стіни від дощу, снігу та інших природних явищ, не змінюючи колірного відтінку. Якщо стіна вимагає додаткового утеплення, то можна покласти шар теплоізоляції між рейками каркаса. Зіпсовані сайдинг панелі в разі потреби можна швидко замінити новими.

Кожна панель сайдинга має певні розміри. В основному зустрічається вініловий сайдинг довжиною від двох до шести метрів, а завширшки від 10 до 30 см. Товщина його зазвичай коливається близько 1 мм. Найчастіше сайдингові панелі імітують одинарну, здвоєну або строєну дошку. Їх поверхня може бути гладкою або рельєфною. Останній варіант обійдеться дещо дорожче. Панелі вставляються одна в іншу і закріплюються за допомогою цвяхів, шурупів або саморізів.

В даний час сайдинг під дерево отримують за допомогою екструзії. Даний метод передбачає продавлювання розплавленого компаунда з вінілової пудри і різних присадок через спеціальні отвори. Пройшовши цей етап, він остигає і зберігає свою форму. Однак може використовуватися як моноекструзіі, так і коекструзія. У першому випадку панель створюється з однорідного компаунда. Ну а в другому випадку панель складається з компаундів різних складів, завдяки чому знижуються ціни на вініловий сайдинг. Моноекструзіі поступово втрачає свою популярність, так як не зовсім ефективно використовує дорогі компоненти.

Крім самих панелей існує широкий набір комплектуючих деталей. Вони необхідні для оформлення, кутів, стиків, віконних прорізів і інших елементів фасаду. Щоб закріпити нижні сайдингові панелі, потрібно попередньо встановити стартову смугу. Вона повинна проходити по всьому периметру будівлі в самому низу. Фінішна смуга потрібно при установці верхнього ряду панелей. Вертикальне кріплення на кутах забезпечують зовнішні і внутрішні куточки, які виконують і декорують функції. Також вініловий сайдинг передбачає використання J-профілю (для обрамлення вертикальних зрізів), H-профілю (для з'єднання панелей), F-профілю, відливу, фасції і деяких інших елементів.

Купуючи вініловий сайдинг Vox max 3, звертайте увагу на рівномірність забарвлення всієї панелі. Вона повинна бути оброблена з внутрішньої і зовнішньої сторони. Ретельно огляньте її бічний зріз. Якщо панель має рівномірну товщину від замкової частини до верхнього краю, то можна говорити про високу якість матеріалу. Сайдингові панелі, що зберігаються в коробках з жорсткого картону, зазвичай належать надійному виробникові. З цього можна зробити висновок, що він серйозно піклується про збереження свого вироби. Вініловий сайдинг в таких коробках чудово захищений. Не зайвим буде дізнатися у продавця термін гарантії і країну походження. Гарантія говорить про те, що в матеріалі не з'являться різного роду дефекти за певний період часу. Великі виробники зазвичай дають 25-50 років. На останок хотілося б сказати, що дешевий сайдинг не може бути якісним. Це пов'язано з виробничим процесом.Переваги VOX MAX 3:

 • технологія MAX-3 - використання сучасного методу потрійний екструзії
 • підвищена стійкість до ударів
 • рифлення на структурі імітують деревину і одночасно дозволяють вільно стікати воді, зменшуючи накопичення пилу на поверхні фасаду
 • стійкість до UV-випромінювання
 • стійкість до перепадів температур
 • ветроустойчивость
 • 50 років гарантії
 • максимально ергономічні аксесуари і упаковка
 • стійкість до комах
 • можливість горизонтального і вертикального монтажу.

Це один із сучасних видів облицювального матеріалу, який використовують для обшивки фасадів будівель і внутрішньої обробки. Служить сайдинг вініловий для захисту конструкцій від вітру, дощу, снігу, морозу і сонячних променів. Також виконує декоративну функцію зовнішніх або внутрішніх стін будинку. Сайдинг монтаж можна робити як горизонтально так чи вертикально. Залежно від того, який тип будівлі підлягає обробці. Для облицювання кафе чи ресторанів, наприклад, використовують вертикальне кріплення панелей, а для житлових будинків - горизонтальне. На сьогоднішній день асортимент сайдингом дуже різноманітний.

 • Вініловий сайдинг, один із самих основних і універсальних облицювальних матеріалів. Він не піддається корозії або гниття, також стійкий до самих суворих погодних умов. Навіть через 20 років експлуатації він буде виглядати як новий. Досить у міру забруднення омивати його з садового шланга.
 • Сайдинг зі сталі в більшості випадків використовують для облицювання об'єктів промислового призначення (склади або цеху). Для захисту від іржі сталь покривають спеціальним розчином, єдиною проблемою є те, що механічні пошкодження залишаться назавжди (вм'ятини).
 • Цементний сайдинг. Основним його плюсом є те, що він не горить, але для облицювання житлових приміщень його використовують рідко.

Де купити акриловий сайдинг?

Щоб вибрати і купити сайдинг в Україні, використовуйте наш ресурс. У зручному каталозі ви знайдете велику кількість розділів з фото і подробицями про товар. Там же зможете порівняти ціни, і замовити сайдинг в інтернет-магазині за хорошою ціною з доставкою додому.


Перед вами постало питання про обробку зовнішніх стін вашого будинку, або дачного будиночка, але ви не можете визначитися з матеріалом. Тоді ознайомтеся з ПВХ-сайдингом VOX System MAX-3. Це міцний і довговічний матеріал для зовнішньої обробки приміщень. Перевагою даного будматеріалу є його негорючість, довговічність, стійкість до атмосферних впливів, простота монтажу і приємний зовнішній вигляд.

Також такий вид облицювання обійдеться вам дешевше, ніж алюмінієвий сайдинг. Якщо, звичайно, алюмінієвий вам по кишені, то краще вибрати його. Але зазвичай, загальна площа обробки виходить великий і різниця в ціні виявляється суттєвою.

vox max 3

Отже, що ж треба знати для обробки ПВХ-сайдингом Вокс Макс 3?

По-перше, потрібно робити обрешітку? Якщо у вас рівні стіни, то можна не робити, а якщо криві, то лати необхідна. Але навіть якщо стіни рівні, то лати посприяє вентиляції стін будівлі, що позитивно позначиться на них. Решетування може бути залізним або дерев'яним. Дерев'яні лати простіше і дешевше. Основне правило побудови - лати повинна бути жорсткою і рівною. При цьому краще кріпити планки через кожні 50см, використовуючи для вирівнювання клини. Добре побудована лати буде основою для подальшого легкого монтажу сайдингу Вокс Макс 3.

Наступний етап це кріплення самих панелей VOX MAX 3 купити який ви зможете в компанії АКМ. Питання теж серйозної важливості, так як треба це робити правильно. Пояснимо, як це робити. Не можна щільно кріпити сайдинг один до одного. Також не можна сильно притискати сайдинг до обрешітки. Так як обробка проводиться зовнішня, то різниця температур, якій піддається конструкція, дуже пристойна. Тому, сайдинг VOX MAX 3 ціна на який середня по ринку, повинен вільно розширюватися і стискатися, інакше пластик трісне.

Різати сайдинг VOX на морозі не можна, він тріскається. Різати треба в опалювальному приміщенні. При стикуванні різних листів, а також панелей з елементами, залишайте зазор. Температурні перепади грають зі стіною. Кріплення під сайдинг - це короткі саморізи з плоскою круглою головкою. Докручувати їх до кінця теж не треба - потріскається ПВХ-сайдинг.

Сам монтаж сайдингу Вокс Макс 3 може здійснюватися двома методами:

 • Внахлест - це коли стики між сусідніми панелями чи не лежать на одній вертикальній лінії, тобто треба зрушувати сайдинг по горизонталі, в порівнянні з нижнім листом.
 • Використання спеціального елемента - рейки. У поперечному перерізі вона нагадує букву «Н». У пази цієї рейки вставляються листи сайдинга і в результаті торцеві стики не помітні.

Мы работаем для Вас
будни: 9:00 - 18:00
суббота: 10:00 - 16:00, воскресенье: выходной

(044) 361-47-82 

© Азбука Кровельных Материалов / 2009-2020

© 2009-2020 "Азбука Кровельных Материалов". Все права защищены. All Rights Reserved.VINI, VIDI, VICI
Наша компания занимается продажей стройматерилов по Киеву и Киевской области, основное направление - это кровельные материалы. Купить металлочерепицу, купить битумную черепицу, гибкую черепицу Акваизол, металлочерепицу Arcelor Mittal, битумную черепицу Ruflex, битумную черепицу Katepal, композитную черепицу QueenTile. Помимо битумной черепицы, мы продаем еще водосток Profil, сайдинг Альта-Профиль. У нас самые приемлемые цены. Мы работаем как с оптом, так и с розницей, и всегда рады видеть Вас среди наших постоянных клиентов.