У зв'язку з динамічним зміною цін, деякі ціни на нашому сайті можуть бути не актуальні! Будь-ласка уточнюйте фактичні ціни зателефонувавши нам або написавши в viber, telegram (номера). Дякую за розуміння!
× Close
Передзвоніть мені

Вентиляційні виходи для покрівлі

У нашій компанії варто купити вентиляційний вихід за вартістю, яка влаштує будь-якого замовника. Ми ...

У нашій компанії варто купити вентиляційний вихід за вартістю, яка влаштує будь-якого замовника. Ми реалізуємо широкий асортимент під всі види покрівлі з урахуванням потреб клієнта. Щоб правильно функціонувало горищне або підпокрівельний простір, досить змонтувати вихід без вентилятора. Інші приміщення вимагають установки продукції з вентилятором, який буде забезпечувати постійне і якісне провітрювання. Ми готові запропонувати вам обидва варіанти продукції виходячи з ваших потреб.

Вентиляційні виходи для покрівлі
Розгорнути...Згорнути...


Аератор Aquaizol коньковий (чорний) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0737

1220x280x34 мм, Україна

(0)

350.00грн./шт.

Аератор Aquaizol спеціальний Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0736

395x284x110 мм, Україна

(0)

160.00грн./шт.

Аератор KTV RS 88 / B покрівельний вентиль (Фінляндія-Швеція) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1083

Розмір прохідного елемента 583х488 мм, діаметр випускного отвору 150 мм.

(0)

490.00грн./шт.

Вентиль Huopa KTV виробництва VILPE (Фінляндія) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1098

450х380х102 мм, 52 м² / ш, Фінляндія

(0)

499.00грн./шт. 640.00грн./шт.

Гребінь звису плоский 60х1000мм в наличии Артикул SKU 1564

розмір: 60х1000мм, колір: Коричневий

(0)

0.63грн./м.п.

Конькова вентиляційна стрічка 230мм (5 пог.м) в наличии Артикул SKU 0708

розмір: 230х5000 мм, колір: Коричневий

(0)

42.00грн./м.п.

Стрічка звісу карнизу (вентиляційна) в наличии Артикул SKU 1527

розмір: 100х5000мм, колір: Коричневий

(0)

30.02грн./м.п.

Точковий вентилятор Armourvent Standart Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 1096

430х40х110 мм, 32 м² / ш, Україна

(0)

399.00грн./шт. 477.00грн./шт.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Покрівельні вентиляційні виходи

Дах є одним з найважливіших компонентів кожної будівлі. Покрівельне покриття складається з різних елементів, які захищають від втрати вологи або тепла, але також забезпечують належну вентиляцію в приміщенні. Вентиляційні каміни, доступні в цій категорії, дозволять вам підтримувати правильну циркуляцію повітря в приміщеннях.

Завдяки системі вентиляції в подкровельном просторі не накопичується волога, що є головним чинником. Також покрівельна вентиляція сприяє створенню здорового клімату в приміщенні і забезпечує збереження технічних характеристик Вашої покрівлі на довгі роки!

вентиляция кровли

Вентиляційні виходи є необхідним елементом будь-якої будівлі, оскільки в місцях, де ускладнена вентиляція і потрібно приплив повітря, без цих пристроїв не обійтися. Продукція відповідає за виведення зайвої вологи з підпокрівельного простору. Якщо не забезпечити достатню вентиляцію в позначених місцях, з часом будь-який власник зіткнеться з проблемою грибка, корозії і руйнування покрівельної конструкції. Кількість вентиляційних виходів залежить від конкретної покрівлі, її площі і конфігурації. Норма вимагає, щоб на 100 кв.м. доводилося 0,2 кв.м. витяжного отвору. Пристрої підбираються під конкретний дахове виріб: фальцевую дах, бітумну або металеву черепицю, профнастил.

Для чого потрібна вентиляція для покрівлі?

Установка систем вентиляції на покрівлі забезпечує довготривалу роботу покрівлі без дефектів. Дахи з правильною циркуляцією повітря не схильні до дії цвілі або грибка. Хороша вентиляція також впливає на добробут жителів будинку, тому що завдяки цьому всередині будинку створюється корисний мікроклімат. Вентиляція приміщень означає відсутність проблем із самопочуттям, частими захворюваннями, втомою або вологістю в будинку.

Волога може послабити конструкцію і знизити теплоізоляційні властивості будівельних матеріалів. Ось чому правильна вентиляція відіграє надзвичайно важливу роль в довговічності покрівлі. Його завдання - видалити водяний пар (вологу) з-під даху.

Як вибрати місце для вентиляції на покрівлі?

Хоча поверхня даху здається великою, ви не можете вільно прикріпити до неї аератор. Неправильне розташування покрівельної вентиляції металочерепиці призведе до того, що установка не працюватиме ефективно, щоб забезпечити чисте повітря всередині будинку.

При виборі ідеального місця для установки слід враховувати не тільки відстань від повітрозабірника, від краю даху, але і від вікон.

Крім того, вентиляційні виходи на дах повинні бути належним чином захищені від несприятливих погодних умов - від дощу і сильного вітру. У першому випадку внутрішня частина вентиляції може промокнути, у другому - вітер порушить або завадить правильному відведення повітря.

На що звернути увагу?

Найголовніший нюанс в монтажі точкової вентиляції на дах з металочерепиці - це виконати проріз необхідного розміру і герметичну установку труби. Якщо покрівельна вентиляція зібрана правильно, відповідно до інструкції, то місце примикання до черепиці буде заізольовані від попадання атмосферних опадів.

Вентиляція даху будинку повинна бути оснащена спеціальними конструкціями. На нашому сайті можна вибрати потрібні запчастини для монтажу.

Дах є основним елементом Вашого будови. Для збереження технічних характеристик пирога покрівлі при монтажі в обов'язковому порядку потрібно встановлювати покрівельну вентиляцію для забезпечення гарної вентиляції, що буде сприяти її збереженню.

Завдяки якісній системі вентиляції в підпокрівельному просторі не буде накопичуватися волога, яка з'являється в наслідок експлуатації приміщення і піднімається під дах.

Наслідки виділення пара:

 • основна причина руйнування несучих конструкцій будівлі, оскільки він провокує утворення конденсату і корозію металів;
 • причина утворення бурульок, пошкодження водовідводів і зливів з даху;
 • головний фактор виходу утеплювача з ладу, що позначається на його теплопровідності і істотно знижує рівень тепла і комфорту в приміщенні;
 • причина підвищеної вологості всередині приміщення і, як наслідок цього, причина розвитку грибкового ураження стін;
 • фактор, що провокує перегрів даху і пересихання покрівельних матеріалів, з яких вона зроблена.

Елементи примусової вентиляції і природного повітрообміну ROSSMASTER дозволяють ефективно і надійно здійснювати вентиляцію всіх систем будинку, починаючи з вентиляції підпокрівельного простору, житлових приміщень, підвалів, гаражів і закінчуючи зниженням рівня радону в приміщеннях до встановлених стандартами норм ГДК.

Елементи вентиляції використовуються для:

 • подкровельной вентиляції,
 • вентиляції фундаментів і цокольних поверхів,
 • забезпечення нормованого повітрообміну в житлових приміщеннях,
 • кухонної витяжки,
 • забезпечення примусової вентиляції приміщень за допомогою електро вентиляторів різної потужності.
кровельная вентиляция купить

Американські дослідження показали, що звичайна сім'я з 4-х осіб в процесі життєдіяльності виробляє від 2 до 4 галонів - це приблизно 7,5-15 літрів водяної пари на добу. Англійські дослідження проводилися з метою виявлення усередненого показника кількості вологи в приватному будинку і прийшли до цифри -14 літрів / добу.

Це відповідь на питання звідки надходить надмірна волога, але ось питання куди її дівати і є головною проблемою, яку необхідно вирішити для забезпечення комфортного проживання.

При температурі 20 ° С оптимальна вологість повинна знаходитися в межах 45-57%, прийнятна - до 70%. Якщо умови не дотримуються - з'являється вогкість і конденсат. Це погано для конструкції будинку, але більш важливим є підтримання чистоти вдихуваного повітря всередині Вашої оселі.

Основні "інвестори" утворення пари в житловому будинку або квартирі:

 • Мийка посуду = 0,5 л пара
 • Готування їжі = 0,8л
 • Душ = 1л
 • Дихання / Потовиділення = 5л
 • Інші фактори, такі як: зволожувачі, протирання поверхонь вологою ганчіркою, мийка підлоги, ручна домашня прання, домашні тварини, рослини і зберігання дров в будинку. (На замітку: Зволожувач може вносити найбільшу лепту в разі неправильної установки параметрів).

Покрівельна вентиляція, при влаштуванні покрівлі в житловому будинку найважливішою умовою є грамотно створена вентиляція підпокрівельного простору. Вона допомагає уникнути відразу декількох проблем. На вентиляційних системах не варто економити, адже вони допомагають створити комфортний мікроклімат всередині приміщення, а також захистити вашу покрівлю від вологи, продовживши термін її служби. Купити вентиляцію для покрівлі ви можете, зробивши замовлення в магазині «Азбука покрівельних матеріалів» в Києві або Броварах.

Призначення покрівельної вентиляції

Коливання зовнішньої температури, а також тепле повітря всередині приміщення, що піднявся наверх, стають причиною скупчування конденсату під покрівлею. Це провокує протікання вологи під стики черепиці, яка, застигаючи, утворює крижану кірку. Наслідком появи такої кірки може стати витік даху, неконтрольований сход води з покрівлі, забруднення фасаду будинку. У спекотну погоду відсутність вентиляції на покрівлі сприяє перегрівання приміщення. Установка хорошою вентиляційної системи допоможе уникнути відразу декількох проблем:

 • протікання даху;
 • скупчення льоду під покрівлею;
 • швидка псування покрівельного матеріалу;
 • стікання оттаявшего снігу на фасад;
 • перегрів приміщення.

Покрівельна вентиляція допоможе регулювати вологість і створювати збалансований мікроклімат в підпокрівельному просторі. Вона служить і як захист від появи цвілі і грибків. Відсутність вентиляції неминуче призведе до більш швидкого руйнування не тільки даху, але і всієї будівлі.
Вентиляційні виходи на дах купити в Броварах

кровельные вентиляционные выходы

Наша пропозиція включає в себе вентиляційні виходи перевірених виробників. Якщо ви дбаєте про вентиляцію і про свою безпеку, варто зробити ставку на продукцію найвищої якості.

Серед безлічі товарів ви знайдете ті, які призначені для установки на кінцях вентиляційних каналів і стояків каналізаційних колекторів, вентиляторів, призначених для вентиляції горища, або монтажних адаптерів для вентиляційних блоків. Однак добре виготовлені аератори повинні не тільки забезпечувати належну вентиляцію, але і щільно кріпиться на покрівлі.

Покупки в компанії Азбука Покрівлі - це гарантія високої якості товарів і послуг. Ми гарантуємо безпеку транзакцій і доступні ціни.

Сегмент колірних рішень у кожного виробника дуже великий. Покрівельні вентиляційні виходи підбираються під ваш вид покрівельного покриття.

пропонуємо:

 • чорний,
 • коричневий,
 • зелений,
 • сірий,
 • червоний,
 • цегляний,
 • синій,
 • світло сірий.

Наші переваги:

 • висока якість продукції. Всі деталі з високоякісних антикорозійних, і стійких до ультрафіолету матеріалів.
 • надання гарантії;
 • відповідність стандартам;
 • широкий діапазон розмірів;
 • можливість монтажу покрівельної вентиляції під будь-яким градусом покрівлі;
 • проста установка;
 • доставка товарів;
 • доступні ціни.

Як оформити замовлення?

вентиляционные выходы на крышу

Весь асортимент комплекси та інші вентиляційних приладдя представлено в каталозі на сайті. Покрівельну вентиляцію можете купити по телефону або залишивши онлайн-заявку.

Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете зв'язатися з нами, щоб перевірити замовлення, рекомендуємо зв'язатися з менеджерами компанії АКМ - разом ми знайдемо відповідні рішення, які будуть відповідати очікуванням навіть найвимогливіших клієнтів. Запрошуємо до співробітництва.

Покрівельна вентиляція за цінами нижче середніх доступна в магазині «Азбука покрівельних матеріалів. Ми пропонуємо замовити в Броварах та Києві продукцію найбільших світових компаній:

 • Rossmaster;
 • VilpeVent.

Хороша вентиляція обов'язкове для будь-якого приміщення, і підпокрівельний простір не виняток. У сучасних будівлях неактуально залишення зазорів для вентиляції - це підсилює тепловіддачу і сприяє підвищенню вологості в будинку. Вигідніше і доцільно використовувати спеціальний матеріал, який ви можете купити в нашому салоні. Це допоможе вам зробити мікроклімат в будинку оптимальним, а також захистити покрівлю від руйнування і попадання вологи. З «Азбукою покрівельні матеріали» дах вашого будинку стане максимально надійною!

кровельная вентиляция купить

Мы работаем для Вас
будни: 9:00 - 18:00
суббота: 10:00 - 16:00, воскресенье: выходной

(044) 361-47-82 

© Азбука Кровельных Материалов / 2009-2020

© 2009-2020 "Азбука Кровельных Материалов". Все права защищены. All Rights Reserved.VINI, VIDI, VICI
Наша компания занимается продажей стройматерилов по Киеву и Киевской области, основное направление - это кровельные материалы. Купить металлочерепицу, купить битумную черепицу, гибкую черепицу Акваизол, металлочерепицу Arcelor Mittal, битумную черепицу Ruflex, битумную черепицу Katepal, композитную черепицу QueenTile. Помимо битумной черепицы, мы продаем еще водосток Profil, сайдинг Альта-Профиль. У нас самые приемлемые цены. Мы работаем как с оптом, так и с розницей, и всегда рады видеть Вас среди наших постоянных клиентов.