Увага!!! У зв'язку з динамічним зміною цін, деякі ціни на нашому сайті можуть бути не актуальні! Будь-ласка уточнюйте фактичні ціни зателефонувавши нам або написавши в viber, telegram. Дякую за розуміння!
× Close
Передзвоніть мені

Купити утеплювач для даху в Броварах, Києві

Мати затишне й комфортне житло - невід'ємне право будь-якого власника житлової нерухомості. Однак, ч...

Мати затишне й комфортне житло - невід'ємне право будь-якого власника житлової нерухомості. Однак, чи можливо уявити затишок і комфорт в приміщенні, де елементарно не дотримується відповідний температурний режим? Небажання чи кожного домовласника, щоб в будинку було тепло в холодну зиму і прохолодно жарким літом?

Словом, упустивши на етапі проектування будинку пристрій системи теплоізоляції, отримати бажаний мікроклімат буде або неможливо, або вкрай дорого. Щоб уникнути цього, в сучасному будівництві передбачається використання різних теплоізоляційних матеріалів.

Купити утеплювач для даху в Броварах, Києві
Розгорнути...Згорнути...


Утеплювач ISOVER "Теплий дім" 50 + 50 мм 1220x7000 Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0829

Спеціальна тепло- і звукоізоляція c посиленою 3D пружністю, зручність для самостійного монтажу, мінімум відходів

(0)

589.00грн./шт.

Мінеральна базальтова вата Техноніколь Роклайт 100 мм (1200x600) (2,88 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0941

тепло-, звукоізоляційні плити з кам'яної вати, Номінальна щільність - 30 кг / м3

(0)

358.00грн./шт.

Мінеральна базальтова вата Техноніколь Роклайт 50 мм (1200x600) (5,76 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0942

тепло-, звукоізоляційні плити з кам'яної вати, Номінальна щільність - 30 кг / м3

(0)

358.00грн./шт.

Утеплювач, Базальтова вата Rockwool Rockmin 100 мм (1000 * 600) (6 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0931

теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати, Номінальна щільність - 26 кг / м3

(0)

799.00грн./шт.

Утеплювач, Базальтова вата Rockwool Rockmin 150 мм (1000 * 600) (3,60 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0933

теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати, Номінальна щільність - 26 кг / м3

(0)

799.00грн./шт.

Утеплювач, Базальтова вата Rockwool Rockmin 50 мм (1000 * 600) (10,80 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0932

теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати, Номінальна щільність - 26 кг / м3

(0)

799.00грн./шт.

Утеплювач, Базальтова вата Rockwool Rockmin Plus 100 мм (1000 * 610) (6,10 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0934

теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати, Номінальна щільність - 31 кг / м3

(0)

852.00грн./шт.

Утеплювач, Базальтова вата Rockwool Rockmin Plus 50 мм (1000 * 610) (10,98 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0935

теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати, Номінальна щільність - 31 кг / м3

(0)

852.00грн./шт.

Утеплювач, Базальтова вата Rockwool SuperRock 100 мм (1000 * 610) (4,88 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0937

теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати, Номінальна щільність - 38 кг / м3

(0)

804.00грн./шт.

Утеплювач, Базальтова вата Rockwool SuperRock 50 мм (1000 * 610) (9,15 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0936

теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати, Номінальна щільність - 38 кг / м3

(0)

804.00грн./шт.

Утеплювач, Стекловата ISOVER Профі® 100 мм (6,10 кв.м / рул.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0930

спеціальна тепло- і звукоізоляція c посиленою пружністю

(0)

539.00грн./шт.

Утеплювач, Стекловата ISOVER Профі® 50 мм (12,20 кв.м / рул.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0929

спеціальна тепло- і звукоізоляція c посиленою пружністю

(0)

539.00грн./шт.

Утеплювач, Стекловата Isover Скатна покрівля 100 мм (7,14 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0928

Спеціальна тепло- і звукоізоляція c посиленою 3D пружністю, зручність для самостійного монтажу, мінімум відходів

(0)

656.00грн./шт.

Утеплювач, Стекловата Isover Скатна покрівля 50 мм (14.274 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0927

Спеціальна тепло- і звукоізоляція c посиленою 3D пружністю, зручність для самостійного монтажу, мінімум відходів

(0)

656.00грн./шт.

Мінеральна базальтова вата ТехноНіколь Технофас Ефект 100 мм (1200x600) (1,44 м.кв. / уп.) Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0943

жорсткі і щільні плити для штукатурної обробки, Номінальна щільність - 135 кг / м3

(0)

475.00грн./шт.

Показано з 1 по 15 із 19 (2 сторінок)

Теплоізоляційні матеріали бувають як в рулонах, так і в матах (плитах).

Застосовуються для підтримки тепла в приміщеннях і технічних спорудах. Вата як матеріал тільки підтримує тепло і не випускає назовні, також підтримує прохолоду в кімнатах (що дуже важливо жарким літом).

За допомогою цього матеріалу Ви захищаєте себе від впливу шуму із зовні! Це величезний плюс для тих хто живе у великих містах, де за вікном завжди чути гул міста, який проникає в Ваші приміщення. Прикладом служить те, що наприклад свого сусіда Ви можете не знати і роками не бачити, а через стінку почуєте його 100 разів.


Утеплитель Isover

Теплоізоляція, утеплювач Isover (Ізовер) - виробництва компанії «Сен-Гобен Ізовер», один з найпопулярніших видів утеплення для покрівлі, фасадів, покриття для підлоги. Сприяє не тільки хорошої теплоізоляції, але відмінно захищає ваш будинок від небажаних звуків зовні.

Компанія «Сен-Гобен Ізовер» пропонує Вам нові стандарти якості, це ISOVER G3 touch. Це нові розробки і рецептура у виробництві мінеральної вати, яка розроблена завдяки новим науковим дослідження. Вата після удосконалення стала приємна на дотик, не має пилу, а найголовніше, що збереглися всі характеристики - це пружність і міцність. Завдяки новій рецептурі шар вати буде ще більш теплим. Завдяки G3 touch поліпшені характеристики теплоізоляції і стала більш надійніше забезпечувати захист від шуму від навколишнього середовища. Ще один плюс іновацій - це поліпшення стійкості до дії вологи.


Утеплитель ROCKWOOL

Утеплювач (РОКВУЛ) ROCKWOOL - з базальтового каменю який має найвищі характеристики і повністю не горючий.

З кожним роком марка утеплювача набирає все більше популярності на території України, що означає - матеріал відмінної якості і має високі характеристики в теплопровідності, звукоізоляції і механічну стійкість. Компанія була заснована в 1909 році і з кожним роком покращується продукція і виробництво. Головний девіз - висока якість, завдяки чому можна комфортно і безпечно провести час в приміщенні. Бальзатовая мінеральну сировину - це екологічно чистий продукт, безпечний для людини. Він не виділяє небезпечну найменшу стекляную і силікатний пил.


Утеплитель ТехноНиколь

Утеплювач Техноніколь - вата з каменю кращий варіант для заощадження тепла в приміщенні і звукоізоляції. Вата ділиться по категоріях застосування від фасаду до покрівлі, величезним плюсом є стійкість до деформації. На заводах, де виробляють кам'яну вату ТехноНіколь, застосовують тільки високотехнологічне обладнання, і воно постійно оновлюється. Також на базі заводів створено Науковий центр (НТЦ), який займається поліпшенням якості продукту, що випускається. Рекомендуємо Вам застосовувати кам'яну вату виробництва ТехноНіколь, цим Ви дбаєте про комфорт і безпеку своєї родини!

Правильний вибір утеплювачів і їх установка проводиться для збільшення теплоізоляції будинку. Теплоізоляція важлива не тільки для утеплення в холодну пору, зменшення витрат на опалення, а також для захисту від сильного нагріву приміщення в спеку. Матеріали теплоізолюючі можуть застосовуватися для утеплення стін будівлі, його статі і даху.

Більшість втрат тепла в будинку доводиться на підлогу і дах. Тому необхідність утеплення покрівлі не ставиться під сумнів. Такий утеплювач повинен володіти якомога більшими теплоізоляційними якостями, і як можна менше насичується воду з повітря, не підтримувати горіння, і бути безпечним для здоров'я людини. Одним з найбільш поширених для цих цілей матеріалів є мінеральна вата. Вона поділяється на скловату та кам'яну вату.

Скловата виготовляється з піску, соди, вапняку, битого скла. Вона володіє низькими показниками теплопровідності, є поширеним бюджетним утеплювачем. Найзначнішим недоліком скловати вважається необхідність використання засобів індивідуального захисту шкіри, очей та органів дихання при її монтажі.

Кам'яна вата виготовляється з розплавлених вивержених гірських порід. Має ще кращі, по відношенню до скловаті, якостями теплопровідності, низькою гігроскопічністю, не підтримує горіння.

Наступним популярним видом утеплювача є полістирол. Він виходить способом полімеризації стиролу. Має візуальне властивість з пінопластом, випускається у вигляді листів стандартних розмірів. Має низьку теплопровідність. Полістирол не боїться впливу хімічних елементів (крім розчинників), не вбирає воду, довговічний. Не потребує особливих знань при монтажі. Однак є значний недолік: даний матеріал відмінно горить, і більш того при горінні виділяє небезпечні речовини для людського організму.

Далі розглянемо утеплювач - ековата (целюлозний утеплювач). Він складається з макулатури, і пламегасящіх матеріалів (борна кислота і бур). Ековата володіє хорошою звукоізоляцією і низьку теплопровідність. Вона безпечна для здоров'я людини, так як не має токсичних речовин. До недоліків можна віднести високу вартість, неможливість самостійного монтажу і не найкращу пожежну безпеку, обумовлену її складовими.

Пінопласт (пінополістирол) є бюджетним утеплювачем з відмінними показниками теплоізоляції. Його головні переваги є: незначна маса, хороша звукоізоляція, простота монтажу. Однак він горючий, і може бути паливом для вогню. При горінні становить небезпеку для здоров'я і життя людини.

Ніздрюватий бетон (пінобетон) виготовляють з бетонної суміші, в яку додають концентровану піну. Цей матеріал має широке застосування в країнах Європи, і вважається досить перспективним. Низька щільність, хороші тепло- шумоізоляційні властивості, негорючість і низька гігроскопічність - це тільки частина «сильних» сторін, на додачу до всього пінобетон відрізняється низькою ціною. При цьому вимагає досить обережного поводження в зв'язку з наявністю повітряних "бульбашок" в бетоні.

В даний час на будівельних ринках представлено широке розмаїття матеріалів для збереження тепла і захисту від шумів. У даній статті ми розглянули найпопулярніші утеплювачі для даху. Вибір цього важливого будівельного компонента буде оптимальним при наявності більшої кількості достоїнств стосовно недоліків, при найкращою ціною. Однак при загальносвітовому визнання життя і здоров'я людини найбільшою з цінностей, використовувати пожежонебезпечні матеріали в якості утеплювачів дуже сумнівне рішення.


Для теплової ізоляції при будівництві даху використовується мінеральна вата. Вона випускається в рулонах або плитах. Хороший теплоізоляційний матеріал здатний не просто утримувати тепло всередині приміщення, але і створювати прохолоду в жаркому приміщенні. Також мінеральна вата допоможе поліпшити звукоізоляцію в будинку, що особливо актуально для жителів великих городов.Купіть недорого теплоізоляцію в Києві і Броварах пропонує магазин «Азбука покрівельних матеріалів». Великий асортимент, грамотні консультації кваліфікованих фахівців, доступні ціни - все це ви знайдете у нас.

Теплоізоляція: комфорт в будинку

Безумовно, збалансований і комфортний клімат в будинку безпосередньо залежить від якості теплоізоляційного матеріалу. Вибір багато в чому залежить від географічного положення і кліматичних умов. Всі матеріали мають певні характеристики. Пропонована нами теплоізоляція відрізняється високими експлуатаційними властивостями, що дозволяє використовувати її в складних кліматичних умовах.

Крім збереження тепла в приміщенні, теплоізоляція має і захисну функцію для покрівлі:

  • пом'якшує температурні перепади, захищає матеріал від появи тріщин;
  • запобігає відсиріванню покрівлі;
  • формує хороший мікроклімат поблизу покрівлі;
  • запобігає утворенню конденсату всередині покрівлі.

Вибір теплоізоляційного матеріалу залежить також і від типу покрівлі. Найбільш поширеним і універсальним видом є мінеральна вата.Большім плюсом якісного матеріалу для теплоізоляції є його здатність знижувати зовнішній шум. На жаль, в сучасному будівництві часто не дотримуються норми СНиП, які веліли допустимі рівні шуму в житловому приміщенні, тому ми можемо чути небажані звуки від сусідів.

Теплоізоляція дозволить боротися з цією проблемою самостоятельно.В нашому салоні можна замовити теплоізоляцію в Броварах та Києві за доступними цінами. Салон «Азбука покрівельних матеріалів» допоможе побудувати ідеальну дах, захистивши її від всіх несприятливих впливів. Купуйте матеріал для теплоізоляції в нашому інтернет-магазині!

Теплоизоляция

Мы работаем для Вас
будни: 9:00 - 18:00
суббота: 10:00 - 16:00, воскресенье: выходной

(044) 361-47-82 

© Азбука Кровельных Материалов / 2009-2020

© 2009-2020 "Азбука Кровельных Материалов". Все права защищены. All Rights Reserved.VINI, VIDI, VICI
Наша компания занимается продажей стройматерилов по Киеву и Киевской области, основное направление - это кровельные материалы. Купить металлочерепицу, купить битумную черепицу, гибкую черепицу Акваизол, металлочерепицу Arcelor Mittal, битумную черепицу Ruflex, битумную черепицу Katepal, композитную черепицу QueenTile. Помимо битумной черепицы, мы продаем еще водосток Profil, сайдинг Альта-Профиль. У нас самые приемлемые цены. Мы работаем как с оптом, так и с розницей, и всегда рады видеть Вас среди наших постоянных клиентов.