У зв'язку з динамічним зміною цін, деякі ціни на нашому сайті можуть бути не актуальні! Будь-ласка уточнюйте фактичні ціни зателефонувавши нам або написавши в viber, telegram (номера). Дякую за розуміння!
× Close
Передзвоніть мені

Відгуки покупців

Наше місцезнаходження

Азбука Кровельных Материалов – гарантия надежной крыши
Азбука Кровельных Материалов – гарантия надежной крыши
07400, г. Бровары,
ул. Шолом-Алейхема, 40
(перекресток ул.Гоголя и ул.Шолом-Алейхема)
Телефон
+38 (044) 361-47-82

Режим роботи
Пн-Пт: с 9-00 до 18-00
Сб: с 10-00 до 16-00

надіслати

"Азбука покрівельних матеріалів" є офіційним дистриб'ютором провідних виробників високоякісних покрівельних матеріалів. Покрівля та комплектуючі до неї з нашого асортименту дуже довговічні, зовні привабливі, екологічно чисті і зручні у використанні.

Вони можуть прикрасити будь-який будинок, надавши йому індивідуальність і респектабельність, а так само задовольнити найвишуканіший смак. На нашому сайті покрівля представлена в широкому асортименті. "Азбука покрівельних матеріалів" може Вам гарантувати, щось, що Ви підберете у нас, буде довговічною захистом і респектабельним прикрасою для Вашого будинку. Дах будинку є не тільки верхній захистом будинку, але і п'ятим фасадом. Те, що застилає будь-який дах і складається з верхнього водонепроникного шару, теплоізоляційного шару і самої несучої конструкції.


Покрівля - це сама верхня частина даху Вашого будинку, яка охороняє його від опадів і температурних коливань. Вона може бути з м'яких покрівельних матеріалів у вигляді рулонів або у вигляді штучних виробів. М'яка покрівля найкраще себе зарекомендувала як в покритті плоских дахів, так і будинків зі скатних дахами і великими ухилами. Одним з найдавніших видів покрівлі є черепиця, яку укладали на дах поштучно. Вона виготовлялася з глини. Так само часто її робили з тріски, соломи, дерева та багатьох інших натуральних матеріалів. Сучасні технології будівництва та сучасні матеріали дозволяють робити довговічну покрівлю.

Сучасна покрівля здатна не тільки витримати сонячне світло, атмосферні опади, високі і низькі температури, але і зберегти ідеальний вигляд, колір, не потьмяніти і не потріскатися. Сучасна покрівля, незалежно від її природи має дуже високі якісні показники, і більше впливає на естетичне сприйняття. Покрівля Вашого будинку - це одна з перших речей, куди спрямовує свій погляд людина, що йде до Вас в гості, покрівля це зовнішній фасад, що оповідає всім своїм виглядом про Ваш смак.

Звернувшись до нас для придбання покрівлі, Ви отримаєте:

  • Індивідуальний підхід, чуйне ставлення до Ваших потреб і бажань;
  • Широкий вибір покрівельних матеріалів;
  • Якісну продукцію;
  • Монтаж покрівлі і трирічну гарантію на нього;
  • Можливість безкоштовної доставки;
  • Прийнятні ціни і мінімальні терміни.

Покрівля - це конгломерат заходів, спрямованих на поліпшення якості Вашого життя. Адже разом якісна покрівля з встановленої в ній вентиляційною системою і мансардними вікнами дозволяє поліпшити приміщення під дахом. Якісна покрівля дозволить Вам розширити інтер'єр будинку і створити житлову додаткову кімнату. На сьогоднішній день покрівля проводиться в широкому асортименті, починаючи від недорогий, закінчуючи елітною. Вона представлена на ринку різних типів і колірних рішень, як окремий елемент будівництва зі своїми тонкощами і специфікою монтажу.

Останнім часом покрівля проводиться на основі полімерів і матеріалів зі складними складами, в результаті яких вона і її якості значно поліпшуються і продовжують її довговічність. Відбулися зміни і в самій конструкції, вона стала мембранної, що має різну форму, яка створює зусилля розтягування. Товщина сталевої мембранної або покрівлі з алюмінію - від 1. 5 до 6 міліметрів. На сьогоднішній день вже розроблено багато засобів і методів механізації покрівельних робіт. Ці розробки значно сприяють полегшенню і поліпшенню умов роботи покрівельників. Покрівля стала набувати все нові рішення в області перекриття масштабних споруд, не використовуючи при цьому проміжні опори.

Покрівля у вигляді листових матеріалів почала створюватися в кінці XVII ст. Майстри прибивали до даху аркуші паперу, а потім покривали їх м'яким гарячим дьогтем. Саме такі роботи і послужили імпульсом для початку виробництва листової покрівлі - толю, просоченого. Спочатку робили листові форми, а пізніше покрівля багатьох будинків була вже з довгих стрічок, так само просочених кам'яновугільним дьогтем. На початку XXI століття до виробництва толю додається виробництво руберойду - бітумного рулонного матеріалу. Покрівля з використанням руберойду стала широко популярною серед дачників. До сих пір ще можна побачити даху стареньких будиночків, вкритих цим матеріалом.

Відгуки покупців

Мы работаем для Вас
будни: 9:00 - 18:00
суббота: 10:00 - 16:00, воскресенье: выходной

(044) 361-47-82 

© Азбука Кровельных Материалов / 2009-2020

© 2009-2020 "Азбука Кровельных Материалов". Все права защищены. All Rights Reserved.VINI, VIDI, VICI
Наша компания занимается продажей стройматерилов по Киеву и Киевской области, основное направление - это кровельные материалы. Купить металлочерепицу, купить битумную черепицу, гибкую черепицу Акваизол, металлочерепицу Arcelor Mittal, битумную черепицу Ruflex, битумную черепицу Katepal, композитную черепицу QueenTile. Помимо битумной черепицы, мы продаем еще водосток Profil, сайдинг Альта-Профиль. У нас самые приемлемые цены. Мы работаем как с оптом, так и с розницей, и всегда рады видеть Вас среди наших постоянных клиентов.