Увага!!! У зв'язку з динамічним зміною цін, деякі ціни на нашому сайті можуть бути не актуальні! Будь-ласка уточнюйте фактичні ціни зателефонувавши нам або написавши в viber, telegram. Дякую за розуміння!
× Close
Передзвоніть мені

Гідропояс

ГІДРОПОЯС - це гідроізоляційний матеріал стрічкового типу, застосовується для захисту від вологи, як стін будівлі ГІДРОПОЯС фундамент так і мауерлата «ГІДРОПОЯС мауерлат».ГІДРОПОЯС HDPE мауерлат 0,3 х 30 м В наличии Артикул SKU 1956

Горизонтальна відсікаюча гідроізоляція стрічкового типу. Рулон: 0,3 х 30 м..

(0)
Знайшли дешевше?

230.00грн. / шт.

ГІДРОПОЯС HDPE фундамент 0,5 х 30 м В наличии Артикул SKU 1957

Горизонтальна відсікаюча гідроізоляція стрічкового типу. Рулон: 0,5 х 30 м..

(0)
Знайшли дешевше?

370.00грн. / шт.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Стрічкова гідроізоляція ГІДРОПОЯС

Монтаж покрівлі починається з того, що відзначається її центр, який є тим місцем, де розташовується коник покрівлі, також проводиться розрахунок загальної висоти горища. Щоб збільшити висоту горища, часто по периметру будівлі піднімають парапет. Таким чином, якщо будівля планується будувати з цегли, за його зовнішніми осях необхідно провести кладку восьми-п'ятнадцяти рядів, потім потрібно встановити опалубку і залити монолітний пояс. В процесі армування при заливці бетоном цього пояса, слід випустити обпалену катанку з кроком 100-150 см.

Після цього на бетонний пояс після його затвердіння виробляють укладання стрічкової гідроізоляції ГІДРОПОЯС як гідроізоляції, потім на ГІДРОПОЯС укладається брус перерізом 100х100 мм. Цей брус називають мауерлат, його монтаж до поясу виконується за допомогою катанки. Кінцями даної катанки огинають брус, кінці дроту закручують на пару витків, потім в петлю, що вставляється монтування, і дріт затягується.

гидропояс

Можливий інший метод монтажу мауерлата, який застосовується тоді, коли катанка не випускали з бетонного пояси. Мауерлат кріпиться за допомогою анкерів. Для цього в товщі бруса і поясі просверливается отвір з кроком не більше метра, в отвір вставляють довгий анкер, який затягують викруткою.

Після того, як мауерлат закріплений по всьому периметру будинку, що будується, за раніше зазначеною центру встановлюють коньковие стійки. У цьому випадку доцільно їх встановити на раніше покладений металевий швелер, який монтують на поверхню стельового підстави анкерами. Далі в швелері встановлюється вертикально брус перерізом 150х150 мм з інтервалом в 150 см. Стійки кріпляться до швелеру металевими пластинами у формі літери "Г". Закінчивши монтаж вертикального конькового бруса, по верхньому краю все бруси зв'язуються коньковой балкою - брусом перетином 150х50 мм.

Після цього проводиться монтаж крокв. Кількість несучих крокв покрівлі розраховується з урахуванням, що між ними відстань повинна бути 1-1,2 м. Закріпивши всі крокви безпосередньо до конькової балці і до мауерлату металевими болтами, від мауерлата по ребру крокв, відміряють 1,5-2 м і в даній точці до крокв монтують додаткові вертикальні стійки упори.

Компані Азбука покрівельних матеріалів пропонує Вам звернути увагу на горизонтальну відсікає гідроізоляцію ГІДРОПОЯС, купити можна по вулиці Шолом-Алейхема, 40


Відгуки покупців

Мы работаем для Вас
будни: 9:00 - 18:00
суббота: 10:00 - 16:00, воскресенье: выходной

(044) 361-47-82 

© Азбука Кровельных Материалов / 2009-2020

© 2009-2020 "Азбука Кровельных Материалов". Все права защищены. All Rights Reserved.VINI, VIDI, VICI
Наша компания занимается продажей стройматерилов по Киеву и Киевской области, основное направление - это кровельные материалы. Купить металлочерепицу, купить битумную черепицу, гибкую черепицу Акваизол, металлочерепицу Arcelor Mittal, битумную черепицу Ruflex, битумную черепицу Katepal, композитную черепицу QueenTile. Помимо битумной черепицы, мы продаем еще водосток Profil, сайдинг Альта-Профиль. У нас самые приемлемые цены. Мы работаем как с оптом, так и с розницей, и всегда рады видеть Вас среди наших постоянных клиентов.