У зв'язку з динамічним зміною цін, деякі ціни на нашому сайті можуть бути не актуальні! Будь-ласка уточнюйте фактичні ціни зателефонувавши нам або написавши в viber, telegram (номера). Дякую за розуміння!
× Close
Передзвоніть мені

Бітумна черепиця Katepal (Катепал) Фінляндія

Заснована в 1949 році в Фінляндії фірма Katepal завоювала звання провідного виробника бітумної гнучк...

Заснована в 1949 році в Фінляндії фірма Katepal завоювала звання провідного виробника бітумної гнучкої черепиці та інших бітумних виробів як в скандинавських країнах, так і в більшості європейських держав, в тому числі і в Україні. Всі основні підприємства фірми з виготовлення продукції сконцентровані в місті Лемпяяла (на відстані близько 150 км на північ від Гельсінкі).

Асортимент продукції компанії Katepal в основному представлений бітумною черепицею, рулонними матеріалами, виготовленими на основі бітуму SBS, а також різними бітумними засобами і розфасованим бітумом.

Продукція компанії Katepal має сертифікат якості РЄ, який підтверджує її відповідності всім європейськими стандартами (зокрема стандарту EN544) .Все виробничі процеси на підприємствах компанії проводяться з урахуванням екологічних аспектів, а також мають сертифікат за стандартом якості ISO 9001.

Бітумна черепиця Katepal (Катепал) Фінляндія
Розгорнути...Згорнути...


Бітумна черепиця Katepal 3T - Коричнева Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0664

стеклохолст, СБС модифікатор, 2,40м2 / уп.

(0)

396.29грн./м2 528.38грн./м2

Бітумна черепиця Katepal 3T - Червона Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0663

стеклохолст, СБС модифікатор, 2,40м2 / уп.

(0)

396.29грн./м2 528.38грн./м2

Бітумна черепиця Katepal 3T - Чорна Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0665

стеклохолст, СБС модифікатор, 2,40м2 / уп.

(0)

396.29грн./м2 528.38грн./м2

Бітумна черепиця Katepal Ambient - Аравійське дерево Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0662

стеклохолст, СБС модифікатор, 2,18м2 / уп.

(0)

429.25грн./м2 572.33грн./м2

Бітумна черепиця Katepal Ambient - Сріблястий корал Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0661

стеклохолст, СБС модифікатор, 2,18м2 / уп.

(0)

429.25грн./м2 572.33грн./м2

Бітумна черепиця Katepal Ambient - Темна охра Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0660

стеклохолст, СБС модифікатор, 2,18м2 / уп.

(0)

429.25грн./м2 572.33грн./м2

Бітумна черепиця Katepal Ambient - Чорне золото Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0659

стеклохолст, СБС модифікатор, 2,18м2 / уп.

(0)

429.25грн./м2 572.33грн./м2

Бітумна черепиця Katepal Classic KL - Зелена Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0643

стеклохолст, СБС модифікатор, 3м2 / уп.

(0)

307.12грн./м2 409.49грн./м2

Бітумна черепиця Katepal Classic KL - Коричнева Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0639

стеклохолст, СБС модифікатор, 3м2 / уп.

(0)

307.12грн./м2 409.49грн./м2

Бітумна черепиця Katepal Classic KL - Сіра Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0641

стеклохолст, СБС модифікатор, 3м2 / уп.

(0)

307.12грн./м2 409.49грн./м2

Бітумна черепиця Katepal Classic KL - Червона Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0640

стеклохолст, СБС модифікатор, 3м2 / уп.

(0)

307.12грн./м2 409.49грн./м2

Бітумна черепиця Katepal Classic KL - Чорна Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0642

стеклохолст, СБС модифікатор, 3м2 / уп.

(0)

307.12грн./м2 409.49грн./м2

Бітумна черепиця Katepal FOXY - Коричнева Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0658

стеклохолст, СБС модифікатор, 3м2 / уп.

(0)

322.70грн./м2 430.27грн./м2

Бітумна черепиця Katepal FOXY - Темно-сіра Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0656

стеклохолст, СБС модифікатор, 3м2 / уп.

(0)

322.70грн./м2 430.27грн./м2

Бітумна черепиця Katepal FOXY - Червона Під замовлення 1-3 дні Артикул SKU 0657

стеклохолст, СБС модифікатор, 3м2 / уп.

(0)

322.70грн./м2 430.27грн./м2

Показано з 1 по 15 із 49 (4 сторінок)

Бітумна черепиця Катепал, купити за найкращою ціною

ТМ Katepal (Катепал) - справжній фінський продукт, який був розроблений і вдосконалюється вже більше 65 років (з 1949 року). Бітумна черепиця - це метрові гонт, які по черзі укладаються і герметично зчіплюються між собою спеціально-розширеної по підставі клейовий смугою. Такий черепицею можна покрити абсолютно будь-який тип покрівлі - від круглої і зігнутої, як церковні куполи, до багатокутних форм покрівель.

У 2015 році фахівці заводу-виробника ТМ Katepal винайшли нову форму бітумної черепиці - Ambient (Амбиент), схожого серед інших виробників немає. Дуже цікаво виглядає на похилому даху, надаючи незвичайний 3D-ефект світло-тіні, переливаючись на сонці різнорівневими пелюстками. Крім колекції Амбиент, ТМ Katepal має велику різноманітність форм порезок гонту. Тут до Вашої уваги колекції Manshion (Меншем), Katrilli (Катрилли), Jazzy (Джазі), Foxy (Фоксі), Classic KL (Класик КЛ), Rocky (Рокі) і 3Т. Покрівля Катепал відрізняється надзвичайною функціональністю, а також унікальними характеристиками, тому така покрівля здатна зробити Ваш будинок затишним і теплим.

Профнастил, металочерепиця, композитна черепиця та бітумна черепиця в кредит користується популярністю серед наших покупців. Компанія АКМ пропонує вигідну можливість замовити матеріал для будівництва дахів оптом і в роздріб в розстрочку.

Битумная черепица Катепал
Бітумна черепиця Катепал прославилася високою якістю і винятковими властивостями. Що й не дивно - фахівці даної компанії вже давно прийшли до висновку, що раціональніше всього випускати різноманітні покрівельні матеріали, виходячи з кліматичних умов місцевості.

Крім того, дана торгова марка є законодавцем моди у виробництві покрівельних матеріалів, на яку рівняються багато виробників. Чудовий зовнішній вигляд покрівлі від Катепал обумовлений ретельно вивіреними колірними комбінаціями, які дуже гармонійно вписуються в навколишнє середовище. Додавання до складу гнучкої черепиці спеціальних модифікаторів дозволили не тільки домогтися поліпшення найважливіших показників для даного типу покрівельного покриття - довговічності, міцності і еластичності, а й завдяки різноманіттю форм і колірних рішень така покрівля формує і доповнює архітектурні рішення в самих різних стилістичних напрямках.

Без перебільшення бітумна черепиця Катепал відкрила нову еру в дизайні покрівель. Кожна з форм черепиці надає даху дуже оригінальний, самобутній вид, а колірну розмаїтість представляє найрізноманітніші можливості для створення неповторного вигляду Вашого будинку. Наприклад, черепиця «Дюна» завдяки темним вкрапленням нагадує поверхню піщаної дюни, що виблискує на сонці, а відтінок черепиці «Теракота» намалює у вашій пам'яті картини далекого минулого: знатні родові маєтки, королівські замки ...

Гнучка черепиця Катепал, як багатошаровий пиріг, складається з основи-стеклохолста, на якому тримаються всі наступні шари: СБС-модифікований бітум, кам'яна посипання, самоклеющийся шар. Покрівля Катепал не боїться підвищених температур, ультрафіолету, дощу, снігопадів, не дозволяє поширюватися мікроорганізмам. Вона буде зберігати свої початкові властивості протягом багатьох десятиліть. Кам'яні гранули роблять таку покрівлю особливо міцної і захищеною від погодних впливів Така черепиця вогнестійка і навіть при тривалому впливі вогню ваша покрівля не загориться. Матеріал дуже гнучкий, тому легко і надійно вкриває складні за формою покрівлі, купола, арки і т.п. без перевитрати матеріалу.

Торгова марка Katepal гарантує високу якість, надійність в експлуатації і індивідуальність. Величезний перелік переваг, які вивели гнучку черепицю Катепал на перші позиції, можна презентувати наступним чином: незначну вагу, який значно спрощує процес монтажу покрівлі. Формувати і збирати допоміжні кроквяні конструкції немає потреби. Використання вузькоспеціалізованого інструменту не потрібно. Економія на доставці матеріалу.

У процесі виробництва використовуються тільки найкращі матеріали, які виробляються лідерами світового ринку. Нижня поверхня черепиці більш ніж на 50 відсотків складається із захищеного плівкою, самоклеющегося бітумного шару, що не тільки робить процес установки на каркас даху більш спрощеним, але і забезпечує більш високу швидкість монтажу.

Покриття має вражаючими показниками стійкості і насиченості палітри кольорів. Характеристики стають доступними завдяки процесу керамизации грануляту. Крім черепиці, покриття включає безліч допоміжних елементів і аксесуарів з СБС-модифікованого еластомеру, які закривають самі легко вразливі місця і дозволяють створити в прямому сенсі «ідеальну покрівлю». Шар гранул, що покриває верхній шар перекриття глибоко впроваджується в бітум, забезпечуючи цілісне полотно захисту. Склополотно, який використовується при виробництві, має неймовірні показниками міцності. Його універсальна технологія виробництва, в тандемі з нитками з скловолокна, забезпечує високу міцність полотен полотна.

Гнучка черепиця Катепал збережуть свої основні параметри навіть при температурі -25 С. Якості не змінюються навіть тоді, коли показники термометра піднімаються до відмітки в +110 С. Діапазон температур робить можливим використання гнучкої покрівлі в будь-якому кліматичному поясі світу. Еластичність черепиці дозволяє проводити процес її установки навіть коли температура навколишнього середовища негативна. Це в черговий раз доводить, що черепиця Катепал відноситься до числа унікальних всесезонних матеріалів. Черепиця від компанії Катепал є підсумком тривалих наукових і дослідницьких робіт, які були спрямовані на задоволення потреб сучасної будівельної галузі.

Утворилася компанія «KATEPAL ОY» в 1949 році і з того моменту є постійним лідером в сфері будівельних матеріалів для покрівлі. З кожним роком асортимент пропонованої продукції збільшується, пропонуючи споживачам самі неординарні стильові рішення і вражаючі поліпшені параметри. Термін служби м'якої черепиці - більше півстоліття, що привертає увагу багатьох покупців.кровля катепал

М'яка черепиця Катепал по-іншому називається гнучкою або бітумної. Вона складається з трьох шарів: стеклохолст, просочений модифікованим бітумом - основний, верхній шар з кам'яної або мінеральної крихтою, який визначає фактуру і колір, а також нижній самоклеящийся. Саме завдяки нижнього шару монтаж черепиці Катепал Роккі надзвичайно простий і швидкий, не вимагає спеціальних інструментів, а покрити дах стандартного для приватного будинку розміру займе всього кілька годин навіть у непрофесіоналів.

Як вже говорилося, перевагу більшість людей віддає фінської покрівлі, а зокрема підприємству KATEPAL. Продукція покрівля Катепал займає лідируючі позиції в Україні, країнах Європи, Азії та Близького Сходу. Свою роботу підприємство розпочало в далекому 1949 році, але, не дивлячись на таку довгу історію, зараз у виробництві використовуються тільки новітні перевірені технології та сучасне обладнання. Всі матеріали якісні і екологічні, а черепиця довговічна і безпечна для здоров'я людини. За кожним етапом процесу виготовлення ведеться пильний багаторівневий контроль, а гарантію на бітумну черепицю Катепал надає більш ніж на 25 років. Сама черепиця не втрачає своїх експлуатаційних властивостей і прекрасного зовнішнього вигляду навіть після 50 років.

Чому варто купити Катепал?

Катепал ціна Київ відрізняються своєю конкурентоспроможністю. А мінімум витрат на транспортування і зовсім не значна кількість відходів після монтажу дозволяють значно заощадити.

Бітумна черепиця Katepal стійка до різних кліматичних умов і відрізняється надійними експлуатаційними характеристиками: витримує будь-які перепади температур і вологості, стійка навіть до ураганних вітрів, що не піддається корозії, розшарування, гниття, дії грибка. М'яка черепиця Катепал не запалюється навіть при безпосередній дії відкритого вогню, безшумна при дощі і граді, не вицвітає при дії прямих сонячних променів, морозостійка, надзвичайно зносостійка.

Черепиця Катепал представлена широким асортиментним рядом забарвлень, форм листів і фактур, які підійдуть до реалізації будь-якої дизайнерської ідеї. Традиційна колекція Katepal Katrilli представлена черепиця класичної шестикутної форми в п'яти колірних варіантах.

Katepal Rocky стиглий каштан представляє черепиці прямокутної форми в дев'яти колірних варіантах, ці моделі відрізняються поліпшеним складом матеріалу завдяки спеціальним модифікаторам. Оригінальна колекція Katepal KL різноманітна колірними варіантами, що відрізняються яскравістю і насиченістю. Katepal Jassy - черепиця елегантно виду, фактура якої отримана змішуванням забарвлених і чорних гранул верхнього шару.

Гнучка черепиця Катепал - це не тільки поєднання надійності за відносно невисокою ціною, але і прекрасно прикраса Вашого будинку. Такий покрівельний матеріал тільки підкреслить стиль будинку і не буде порушувати загальної задумки дизайнера. Крім того, вибираючи черепицю катепал ціна на сайті актуальна, також ми пропонуємо реалізацією аксесуарів і декоративних елементів (снігозатримувачі, вентиляційні системи і т. Д.), Які зроблять експлуатацію даху більш комфортною. І все це при гарантовано тривалому терміні служби!

OSB-3 - матеріал для проведення облицювальних робіт, який використовується для конструкції стін і дахів. При монтажі покрівлі Ви не обійдеться без цього матеріалу Влагостойкая стружкові плити демонструє стійкість до впливу чинників навколишнього середовища. Термін служби і надійність такого матеріалу не поступаються дорогим зразкам.

битумная черепица катепал цена

Мы работаем для Вас
будни: 9:00 - 18:00
суббота: 10:00 - 16:00, воскресенье: выходной

(044) 361-47-82 

© Азбука Кровельных Материалов / 2009-2020

© 2009-2020 "Азбука Кровельных Материалов". Все права защищены. All Rights Reserved.VINI, VIDI, VICI
Наша компания занимается продажей стройматерилов по Киеву и Киевской области, основное направление - это кровельные материалы. Купить металлочерепицу, купить битумную черепицу, гибкую черепицу Акваизол, металлочерепицу Arcelor Mittal, битумную черепицу Ruflex, битумную черепицу Katepal, композитную черепицу QueenTile. Помимо битумной черепицы, мы продаем еще водосток Profil, сайдинг Альта-Профиль. У нас самые приемлемые цены. Мы работаем как с оптом, так и с розницей, и всегда рады видеть Вас среди наших постоянных клиентов.